Rovers, Christenhonden, Vrouwenschenners’ rekent af met een historische mythe. In de westerse wereld worden de kruistochten afgeschilderd als ware heldendaden om het christelijk geloof te verspreiden en het Beloofde Land te bevrijden. Amin Maalouf laat zien hoe diep de kruistochten ingrepen in de Arabische wereld. De kruisridders vielen de verdeelde Arabische wereld binnen met nodeloos veel geweld en wreedheid. De Arabische kronieken staan vol met deze christelijke schanddaden, die tot op de dag van vandaag hun sporen hebben nagelaten.
‘Men kan zich vrijwel geen bladzij losmaken van gedachten over de huidige situatie in het Midden-Oosten’ - De Volkskrant
ISBN | 9789067661089 |
Taal | Nederlands |
Originele taal | Frans |
Aantal pagina's | 392 |
Uitgeverij | Rainbow |
Publicatiedatum | 1986 |
"Nog een hartelijk dank voor de gezellige boekvoorstelling van dinsdag jl. Zeker voor herhaling vatbaar."
Hilde D. uit Gent, België (3/3/2017)
"Dank voor de snelle levering, is al binnen. Boek blijkt nieuw, ben heel tevreden."
Ad P. uit Ruurlo, Nederland (27/8/2016)
"Vandaag het boek ontvangen, dank daarvoor. Het is voor mij speciaal omdat Ingnace Vervaet mijn schoonvader was en nu mijn dochter, zijn kleinkind, door het lezen van het boek een beter beeld kan krijgen van opa want daar weet zij helaas niet veel meer van te herinneren."
Marijke E. uit Den Haag, Nederland (19/4/2017)