Boekhandel De Kaft >Webwinkel > Literatuur en fictie > Romans > De zes levens van Sophie

De zes levens van Sophie

Sarah Meuleman

De zes levens van Sophie - Sarah Meuleman
De zes levens van Sophie achterflap
Goodreads waardering - 126 beoordelingen
2.94
  • Bindwijze: Paperback
  • Conditie: ongelezen,
€14,00 €9,80
Slechts 1 exemplaar op voorraad
1-8 dagen levertermijn
Verzendkost België: € 5
Verzendkost Nederland: € 8
Andere landen op aanvraag - Please enquire for other destinations
Ophalen in Gent: dinsdag tot zaterdag, 10.30 tot 18 uur

Flaptekst

België, jaren negentig, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen twaalfjarige meisjes dat kunnen. Als Hannah valt voor de charismatische Damiaan, verandert hun vriendschap. Dan, na een nachtelijk feest in het dorp, komt Sophie niet meer thuis.

Achttien jaar later woont Hannah in New York. Ze is succesvol als columnist voor een modeblad, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een biografie te maken over beroemde schrijfsters: Agatha Christie, Barbara Follett, Virginia Woolf. Drie vrouwen die worstelden met vragen over familie, trouw en ambitie; drie schrijfsters die op een dag spoorloos verdwenen.
Hannah’s zoektocht naar de vrouwen roept vragen op die ze lang heeft verborgen. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

Spannend, ontroerend, intelligent: De zes levens van Sophie is een roman die zindert van de suspense. Voor de liefhebbers van The Killing, Mystic River en Gone Girl.

Specificaties

ISBN9789048820627
TaalNederlands
Aantal pagina's288
Afmetingen211 x 135 x 28 mm
UitgeverijLebowski Publishers
Publicatiedatum15-02-2014

Onderwerpen

debuut

Lukrake boeken

Iedere gelijkenis met bestaande voorkeuren en aankopen berust op louter toeval

  • Food & Wine
  • Food & Wine

  • Toni de Coninck
  • €12,50
  • De Groene Gids - Dordogne/Périgord
  • De Groene Gids - Dordogne/Périgord

  • Diverse
  • €7,50
  • Tachtig dagen blauw
  • Tachtig dagen blauw

  • Vina Jackson
  • €7,50 €2,25
  • De kus van een clown
  • De kus van een clown

  • Annemarie de Gee
  • €12,50 €8,75
  • Basiskookboek voor de hobbykok
  • Basiskookboek voor de hobbykok

  • Meerdere auteurs
  • €15,00

Klanten vertellen

"Mijn laatste bestelling heb ik vorige week in prima staat ontvangen, waarvoor mijn hartelijke dank."
Henk M. uit Hedel, Nederland (28/1/2016)

"Beide boeken werden vandaag geleverd. Prima staat. Zeer snelle service waarvoor mijn dank en waardering."
Marc H. uit Mechelen, België (30/8/2016)

"Mijn laatste bestelling heb ik vorige week in prima staat ontvangen, waarvoor mijn hartelijke dank."
Henk M. uit Hedel, Nederland (28/1/2016)