Boekhandel De Kaft >Webwinkel > Literatuur en fictie > Romans > De zes levens van Sophie

De zes levens van Sophie

Sarah Meuleman

De zes levens van Sophie - Sarah Meuleman
De zes levens van Sophie achterflap
Goodreads waardering - 134 beoordelingen
2.91
  • Bindwijze: Paperback
  • Conditie: ongelezen,
€14,00 €9,80
Slechts 1 exemplaar op voorraad
Verzending op 22 september 2020
Verzendkost België: € 5
Verzendkost Nederland: € 7
Andere landen op aanvraag - Please enquire for other destinations
Ophalen in Gent

Flaptekst

België, jaren negentig, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen twaalfjarige meisjes dat kunnen. Als Hannah valt voor de charismatische Damiaan, verandert hun vriendschap. Dan, na een nachtelijk feest in het dorp, komt Sophie niet meer thuis.

Achttien jaar later woont Hannah in New York. Ze is succesvol als columnist voor een modeblad, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een biografie te maken over beroemde schrijfsters: Agatha Christie, Barbara Follett, Virginia Woolf. Drie vrouwen die worstelden met vragen over familie, trouw en ambitie; drie schrijfsters die op een dag spoorloos verdwenen.
Hannah’s zoektocht naar de vrouwen roept vragen op die ze lang heeft verborgen. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

Spannend, ontroerend, intelligent: De zes levens van Sophie is een roman die zindert van de suspense. Voor de liefhebbers van The Killing, Mystic River en Gone Girl.

Specificaties

ISBN9789048820627
TaalNederlands
Aantal pagina's288
Afmetingen211 x 135 x 28 mm
UitgeverijLebowski Publishers
Publicatiedatum15-02-2014

Onderwerpen

debuut

Lukrake boeken

Iedere gelijkenis met bestaande voorkeuren en aankopen berust op louter toeval

  • By Chaos Cursed
  • By Chaos Cursed

  • Mickey Zucker Reichert
  • €4,00
  • Vraag het aan de bliksem
  • Vraag het aan de bliksem

  • Carmien Michels
  • €14,00 €7,00
  • De Zuilen van Axum
  • De Zuilen van Axum

  • Frank Van Rijn
  • €8,00
  • Het interessegebied
  • Het interessegebied

  • Martin Amis
  • €15,00 €7,50
  • Voorbedachte daden
  • Voorbedachte daden

  • Moses Isegawa
  • €10,00 €3,00

Klanten vertellen

"Bedankt voor de vlotte levering en de mooie nieuwjaarswens! Ik ben blij dat mijn dochter Mette-Marit nu ook het boek Rossy, dat krantenkind kan lezen waar ik zo mooie herinneringen aan heb."
Evelyne V. uit Sint-Amandsberg, België (12/1/2017)

"Ik zag net je Facebookpagina en kwam zo op je website terecht. Wat een mooi verhaal! Ik bewonder je en hoop eens in je woonkamer-boekenwinkel terecht te komen. Woon zelf in Brussel en ik denk niet dat we hier zoiets hebben. Veel plezier nog met de winkel en de klanten!"
Gaby K. uit Brussel, België (5/3/2017)

"Nog een hartelijk dank voor de gezellige boekvoorstelling van dinsdag jl. Zeker voor herhaling vatbaar."
Hilde D. uit Gent, België (3/3/2017)