• Contacteer De Kaft
  • 09 329 31 10
  • .(JavaScript must be enabled to view this email address)
  • WinkelmandWinkelmand: 0
Boekhandel De Kaft > Literatuur en fictie > Romans > De straatfilosoof

De straatfilosoof

Matthew Plampin

De straatfilosoof - Matthew Plampin
De straatfilosoof achterflap
Goodreads waardering - 26 beoordelingen
3.44
  • Bindwijze: Hardcover
  • Conditie: ongelezen, nieuwstaat
€10,00
Slechts 1 exemplaar op voorraad
1-8 dagen levertermijn
Verzendkost België en Nederland: € 5
Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 20
Ophalen in Gent: dinsdag tot zaterdag, 10.30 tot 18 uur

Flaptekst

De Krim, 1854. De jonge ambitieuze oorlogscorrespondent Thomas Kitson doet vanaf het front verslag van de bittere strijd tussen de Russen en de geallieerde troepen. Het is een levensgevaarlijke onderneming en Kitson is getuige van de gruwelen die een oorlog met zich meebrengt. Op een dag is hij samen met de flamboyante journalist Cracknell en de jonge illustrator Styles getuige van een brute oorlogsmisdaad. Hun pogingen het kwaad aan de kaak te stellen lopen stuk wanneer de kolonel zijn macht misbruikt om zijn wandaden te verhullen. Deze wordt op zijn beurt bedrogen door zijn echtgenote, die een gepas-sioneerde verhouding begint met een van de journalisten. Twee jaar later gaat Kitson onder mysterieuze omstandigheden terug naar Manchester, zwaar getraumatiseerd door hetgeen hij aan het front heeft meegemaakt. Daar gaat hij aan het werk als straatfilosoof, een verslaggever van lokaal nieuws. Maar als Manchester zich opmaakt om koningin Victoria te verwelkomen voor de opening van een grote kunsttentoonstelling, kan Kitson zijn verleden niet langer ontvluchten.

De Straatfilosoof is een opmerkelijk debuut van een rasverteller voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Záfon, Tim Willocks en Charles Lewinsky.

Wat zegt de pers?

‘Een wervelende roman.’ - The Times

‘Lust, hebzucht en verraad zijn slechts enkele van de ingrediënten van dit briljant geschreven verhaal, dat de - vandaag de dag zeer relevante - morele vraag oproept hoe dicht oorlogscorrespondenten eigenlijk op de actie zouden mogen zitten.’ - Daily Mail

Specificaties

ISBN9789026126741
TaalNederlands
Originele taalEngels
Originele titelThe street philosopher
Aantal pagina's479
Afmetingen235 x 162 x 36 mm
Uitgeverijde Fontein
Publicatiedatum08-09-2009

Onderwerpen

debuut historische roman oorlogsroman britse schrijvers

Klanten vertellen

"Bedankt voor de levering die ik vandaag ontving, zoals steeds prima materiaal voor de beste prijs."
Philippe D. uit Heusden, België (26/4/2018)

"Vandaag is het boek aangekomen. Ik wil u hartelijk bedanken voor de moeite en het lieve kaartje."
Olaf H. uit Voorhout, Nederland (30/1/2016)

"Bedankt voor de goede service, het boek is al toegekomen."
Jan P. uit Heist-op-den-Berg, België (29/10/2016)