Geniet nu van 20% korting op alle bestellingen vanaf 20 euro.De korting wordt verrekend in het winkelmandje.


De straatfilosoof

Matthew Plampin

De straatfilosoof - Matthew Plampin
De straatfilosoof achterflap
Goodreads waardering - 27 beoordelingen
3.43
  • Bindwijze: Hardcover
  • Conditie: ongelezen, nieuwstaat
€10,00 €7,00
Slechts 1 exemplaar op voorraad
Dagelijkse verzending
Verzendkost België: € 5
Verzendkost Nederland: € 8
Andere landen op aanvraag - Please enquire for other destinations
Ophalen in Gent: tijdelijk niet mogelijk

Flaptekst

De Krim, 1854. De jonge ambitieuze oorlogscorrespondent Thomas Kitson doet vanaf het front verslag van de bittere strijd tussen de Russen en de geallieerde troepen. Het is een levensgevaarlijke onderneming en Kitson is getuige van de gruwelen die een oorlog met zich meebrengt. Op een dag is hij samen met de flamboyante journalist Cracknell en de jonge illustrator Styles getuige van een brute oorlogsmisdaad. Hun pogingen het kwaad aan de kaak te stellen lopen stuk wanneer de kolonel zijn macht misbruikt om zijn wandaden te verhullen. Deze wordt op zijn beurt bedrogen door zijn echtgenote, die een gepas-sioneerde verhouding begint met een van de journalisten. Twee jaar later gaat Kitson onder mysterieuze omstandigheden terug naar Manchester, zwaar getraumatiseerd door hetgeen hij aan het front heeft meegemaakt. Daar gaat hij aan het werk als straatfilosoof, een verslaggever van lokaal nieuws. Maar als Manchester zich opmaakt om koningin Victoria te verwelkomen voor de opening van een grote kunsttentoonstelling, kan Kitson zijn verleden niet langer ontvluchten.

De Straatfilosoof is een opmerkelijk debuut van een rasverteller voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Záfon, Tim Willocks en Charles Lewinsky.

Wat zegt de pers?

‘Een wervelende roman.’ - The Times

‘Lust, hebzucht en verraad zijn slechts enkele van de ingrediënten van dit briljant geschreven verhaal, dat de - vandaag de dag zeer relevante - morele vraag oproept hoe dicht oorlogscorrespondenten eigenlijk op de actie zouden mogen zitten.’ - Daily Mail

Specificaties

ISBN9789026126741
TaalNederlands
Originele taalEngels
Originele titelThe street philosopher
Aantal pagina's479
Afmetingen235 x 162 x 36 mm
Uitgeverijde Fontein
Publicatiedatum08-09-2009

Onderwerpen

debuut historische roman oorlogsroman britse schrijvers
  • Zoek een boek

Klanten vertellen

"Dank voor de snelle levering, is al binnen. Boek blijkt nieuw, ben heel tevreden."
Ad P. uit Ruurlo, Nederland (27/8/2016)

"Ik heb vandaag de boeken in prima staat en stevige verpakking ontvangen, waarvoor hartelijk dank!"
Frans L. uit Heusden-Zolder, België (21/5/2016)

"De eerste boeken die binnenkwamen heb ik besteld bij dekaft.be, hier zijn boeken die tweedehands zijn, maar in principe zo goed als nieuw zijn. Daardoor heb je gewoon nog mooie boeken voor een goedkoop prijsje! [...] Ik heb veel mensen gezien die zo hun twijfels hadden over dekaft.be of welke andere tweedehands boekenwinkel ook, ik wil de twijfels rondom dekaft.be uit de wereld helpen. Wat ik binnenkreeg waren gewoon splinternieuwe boeken, ze worden dus wel zorgvuldig uitgezocht. Nog een leuk puntje was dat ik er boekenleggers bij kreeg[...]. Ik raad jullie aan om snel eens een kijkje te nemen op www.dekaft.be!"
Henriet v. W. uit Buitenpost, Nederland (29/6/2016)