De Groene Engeltoren is het derde deel van een groots opgezet fantasy-epos Heugenis, Smart en bet Sterrenzwaard: een wereld vol strijd, magie en wonderen. Eerder verschenen De Drakentroon en De Steen des Afscheids. Van De Groene Engeltoren verscheen eerder het eerste deel: De belegering.
Wanneer de kwade volgelingen van Incluki de Stormkoning, de niet-gestorven vorst van de Sithi, zich met hun donkere krachten voorbereiden op de allesvernietigende veldslag en Koning Elias steeds dieper verstrikt raakt in hun zwarte wereld, bundelen de medestrijders van Prins Jozua hun krachten bij het laatste toevluchtsoord en verzamelpunt: de Steen des Afscheids. Maar of het Verbond van het Geschrift nu wel of niet slaagt in zijn zoektocht, tijdens de voorbereidingen op de grote veldslag moeten de dappere volgelingen van Prins Jozua woeste zeeën boordevol bloeddorstige kilpa weerstaan. Zij zwerven door wouden waar de geest- en ziellozen huizen en door oude grotten die nog door de legendarische dwargen zijn gebouwd. Om dan pas te arriveren bij de spookachtige zalen van het kastcel Asu’a - de grootste btircht van de Sithi.
Reeks | Heugenis, smart en het sterrenzwaard |
ISBN | 9789024514205 |
Taal | Nederlands |
Originele taal | Engels |
Originele titel | To green angel tower.[2], Storm |
Aantal pagina's | 695 |
Afmetingen | 240 x 150 x 50 mm |
Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh-Sijthoff B.V. |
Publicatiedatum | 01-01-1999 |
"Vandaag het boek ontvangen, dank daarvoor. Het is voor mij speciaal omdat Ingnace Vervaet mijn schoonvader was en nu mijn dochter, zijn kleinkind, door het lezen van het boek een beter beeld kan krijgen van opa want daar weet zij helaas niet veel meer van te herinneren."
Marijke E. uit Den Haag, Nederland (19/4/2017)
"Beide boeken werden vandaag geleverd. Prima staat. Zeer snelle service waarvoor mijn dank en waardering."
Marc H. uit Mechelen, België (30/8/2016)
"Ik heb vandaag de boeken in prima staat en stevige verpakking ontvangen, waarvoor hartelijk dank!"
Frans L. uit Heusden-Zolder, België (21/5/2016)