Boekhandel De Kaft >Webwinkel > Literatuur en fictie > Romans > De forellenopera

De forellenopera

Matthew Condon

De forellenopera - Matthew Condon
De forellenopera achterflap
  • Bindwijze: Paperback
  • Conditie: ongelezen, licht beschadigd,
€8,00 €5,60
Slechts 1 exemplaar op voorraad
1-8 dagen levertermijn
Verzendkost België: € 5
Verzendkost Nederland: € 8
Andere landen op aanvraag - Please enquire for other destinations
Ophalen in Gent: dinsdag tot zaterdag, 10.30 tot 18 uur

Flaptekst

Het olympisch comité ontdekt dat de negenennegentigjarige Wilfred Lampe nog op zichzelf woont en ze sturen twee mannen om hem te halen. Ze willen dat een honderdjarige als symbool van de geschiedenis van Australië de Olypische Spelen in 2000 in Sidney bijwoont. Maar de mannen vinden Wilfred in zijn tuin op de grond. Ze aarzelen niet en laten hem per helikopter naar het ziekenhuis brengen. Wilfried waant er zich in de hemel en overdenkt zijn leven vanaf het moment dat hij in 1906 de hoofdrol speelde in De forellenopera.

Wat zegt de pers?

‘Af en toe verschijnt er een boek dat je raakt. Dat ondervond ik met de Trout Opera; een boek dat alles heeft. Sympathieke, niet voor de hand liggende hoofdpersonen. De sfeer van het lege, stoffige en ruige land Australië. Het verhaal dat je lang in spanning laat zitten over mensen wiens levens met elkaar verbonden zijn, al weet je niet precies hoe. Een verhaal dat me meteen bij de kladden greep net als het land zelf deed, en dat me niet meer losliet.’ - Els Willems Boekhandel Van der Velde, Groningen

‘Voor liefhebbers van een lijvig historisch verhaal is dit een must read. Ook reizigers die hun hart aan het imponerende continent Australië hebben verpand moeten dit boek zeker lezen. Voor liefhebbers van Kate Grenville, Tim Winton en Peter Carey.’ - Stukgelezen.nl

‘Meteen een absolute klassieker.’ - Daily Telegraph, Australië

‘Een superieur en triomfantelijk epos.’ - Herald Sun

‘Ontroerend, sexy en spannend [¿] De forellenopera is een heldendaad.’ - Peter Carey

‘Een ontroerende elegie over de dood van [Snowy] river.’ - Guardian

Specificaties

ISBN9789046811870
TaalNederlands
VertalerGerda Baardman
Aantal pagina's621
Afmetingen210 x 137 x 34 mm
UitgeverijNieuw Amsterdam
Publicatiedatum29-09-2011

Onderwerpen

australische schrijvers

Lukrake boeken

Iedere gelijkenis met bestaande voorkeuren en aankopen berust op louter toeval

  • Tussen de aanslagen
  • Tussen de aanslagen

  • Aravind Adiga
  • €9,00
  • Onyx
  • Onyx

  • Christine D’ haen
  • €15,00
  • Berthold 1200
  • Berthold 1200

  • Paul Koeck
  • €7,00
  • Tot hier heeft de Heer ons geholpen
  • Tot hier heeft de Heer ons geholpen

  • Herman Vuijsje
  • €10,00
  • Zij waadden tot hun enkels in het bloed
  • Zij waadden tot hun enkels in het bloed

  • Bart Funnekotter
  • €12,50

Klanten vertellen

"Ik heb vandaag de boeken in prima staat en stevige verpakking ontvangen, waarvoor hartelijk dank!"
Frans L. uit Heusden-Zolder, België (21/5/2016)

"De eerste boeken die binnenkwamen heb ik besteld bij dekaft.be, hier zijn boeken die tweedehands zijn, maar in principe zo goed als nieuw zijn. Daardoor heb je gewoon nog mooie boeken voor een goedkoop prijsje! [...] Ik heb veel mensen gezien die zo hun twijfels hadden over dekaft.be of welke andere tweedehands boekenwinkel ook, ik wil de twijfels rondom dekaft.be uit de wereld helpen. Wat ik binnenkreeg waren gewoon splinternieuwe boeken, ze worden dus wel zorgvuldig uitgezocht. Nog een leuk puntje was dat ik er boekenleggers bij kreeg[...]. Ik raad jullie aan om snel eens een kijkje te nemen op www.dekaft.be!"
Henriet v. W. uit Buitenpost, Nederland (29/6/2016)

"Dank voor zending. Het boek heb ik gisteren in goede orde ontvangen. Ik geniet er reeds van."
Yvon N. uit Breda, Nederland (23/4/2017)