Boekhandel De Kaft >Webwinkel > Literatuur en fictie > Romans > De forellenopera

De forellenopera

Matthew Condon

De forellenopera - Matthew Condon
De forellenopera achterflap
  • Bindwijze: Paperback
  • Conditie: ongelezen, licht beschadigd,
€8,00 €5,60
Slechts 1 exemplaar op voorraad
1-8 dagen levertermijn
Verzendkost België: € 5
Verzendkost Nederland: € 8
Andere landen op aanvraag - Please enquire for other destinations
Ophalen in Gent: dinsdag tot zaterdag, 10.30 tot 18 uur

Flaptekst

Het olympisch comité ontdekt dat de negenennegentigjarige Wilfred Lampe nog op zichzelf woont en ze sturen twee mannen om hem te halen. Ze willen dat een honderdjarige als symbool van de geschiedenis van Australië de Olypische Spelen in 2000 in Sidney bijwoont. Maar de mannen vinden Wilfred in zijn tuin op de grond. Ze aarzelen niet en laten hem per helikopter naar het ziekenhuis brengen. Wilfried waant er zich in de hemel en overdenkt zijn leven vanaf het moment dat hij in 1906 de hoofdrol speelde in De forellenopera.

Wat zegt de pers?

‘Af en toe verschijnt er een boek dat je raakt. Dat ondervond ik met de Trout Opera; een boek dat alles heeft. Sympathieke, niet voor de hand liggende hoofdpersonen. De sfeer van het lege, stoffige en ruige land Australië. Het verhaal dat je lang in spanning laat zitten over mensen wiens levens met elkaar verbonden zijn, al weet je niet precies hoe. Een verhaal dat me meteen bij de kladden greep net als het land zelf deed, en dat me niet meer losliet.’ - Els Willems Boekhandel Van der Velde, Groningen

‘Voor liefhebbers van een lijvig historisch verhaal is dit een must read. Ook reizigers die hun hart aan het imponerende continent Australië hebben verpand moeten dit boek zeker lezen. Voor liefhebbers van Kate Grenville, Tim Winton en Peter Carey.’ - Stukgelezen.nl

‘Meteen een absolute klassieker.’ - Daily Telegraph, Australië

‘Een superieur en triomfantelijk epos.’ - Herald Sun

‘Ontroerend, sexy en spannend [¿] De forellenopera is een heldendaad.’ - Peter Carey

‘Een ontroerende elegie over de dood van [Snowy] river.’ - Guardian

Specificaties

ISBN9789046811870
TaalNederlands
VertalerGerda Baardman
Aantal pagina's621
Afmetingen210 x 137 x 34 mm
UitgeverijNieuw Amsterdam
Publicatiedatum29-09-2011

Onderwerpen

australische schrijvers

Lukrake boeken

Iedere gelijkenis met bestaande voorkeuren en aankopen berust op louter toeval

  • Maan op de heenweg
  • Maan op de heenweg

  • Janneke Holwarda
  • €11,75 €5,88
  • Brei voor je kids
  • Brei voor je kids

  • KVLV
  • €17,00
  • Psychic Protection
  • Psychic Protection

  • Ted Andrews
  • €9,00
  • Agnes' laatste middag
  • Agnes' laatste middag

  • François Ricard
  • €10,00
  • De moed om te vergeven
  • De moed om te vergeven

  • Ndaba Mandela
  • €14,00

Klanten vertellen

"Zo professioneel!"
Natacha P. uit Sint-Niklaas, België (25/6/2016)

"Veel dank voor de correcte verzending, Leen. Deze middag werd het pakket door mij in ontvangst genomen. De exemplaren zijn prachtig!"
Elise H. uit Brugge, België (28/11/2015)

"Ik zag net je Facebookpagina en kwam zo op je website terecht. Wat een mooi verhaal! Ik bewonder je en hoop eens in je woonkamer-boekenwinkel terecht te komen. Woon zelf in Brussel en ik denk niet dat we hier zoiets hebben. Veel plezier nog met de winkel en de klanten!"
Gaby K. uit Brussel, België (5/3/2017)