Een onmisbaar boek voor ouders, leerkrachten en hulpverleners die dagelijks met adolescenten omgaan. Ook als het goed gaat met ‘uw’ jongeren, is dit toch een boeiende handleiding in de ‘psychologie van de adolescent’.
Vergelijk het met de handleiding van uw pas gekochte auto: u bladert ze in het begin even door en legt ze dan in het handschoenkastje, totdat er iets dreigt mis te gaan. Zo is ook dit boek een uitstekende wegwijzer om het gedrag van de adolescent met wie het mis dreigt te gaan, weer in juiste banen te leiden.
Net zoals Zit Stil, de recente bestseller van Theo Compernolle, is dit boek een goudmijn vol praktische informatie over de aanpak van jongeren. Met name gedragsproblemen krijgen in Alles went, ook een adolescent de volle aandacht.
ISBN | 9789020931211 |
Taal | Nederlands |
Aantal pagina's | 142 |
Uitgeverij | Lannoo |
Publicatiedatum | 1997 |
"Dank voor zending. Het boek heb ik gisteren in goede orde ontvangen. Ik geniet er reeds van."
Yvon N. uit Breda, Nederland (23/4/2017)
"Het "Dürer"-boek is goed aangekomen. Dank U wel voor de vlotte afhandeling van mijn bestelling."
Jozef C. uit Ninove, België (5/3/2016)
"Nog een hartelijk dank voor de gezellige boekvoorstelling van dinsdag jl. Zeker voor herhaling vatbaar."
Hilde D. uit Gent, België (3/3/2017)